info
عکس ایستگاه اتوبوس نارون
category

ایستگاه اتوبوس نارون محله چنچنه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نارون

ایستگاه اتوبوس نارون (ایستگاه اتوبوس) در محله چنچنه شیراز و بلوار جمهوری اسلامی، نارون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله چنچنه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید Richirochi و همچنین لباس تک تاز، سوپر نارون، دندانپزشکی سلامت آفرین ، نان سنگک ریگی مهدی آباد و کافه سینما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نارون شیراز

ایستگاه اتوبوس نارون شیراز در شهر شیراز، محله چنچنه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جمهوری اسلامی، نارون است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نارون شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی تورج قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نارون شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نارون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  بلوار آزادی، بین آزادی 16 و سمیه
 • ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار آزادی، بین مشکین فام و میدان آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نارون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نارون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نارون ندارد.
  neshan logo