info
عکس ایکس پلی
category

ایکس پلی محله قزل قلعه، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایکس پلی

ایکس پلی (بازار و مرکز خرید) در محله قزل قلعه تهران و خیابان عزیزی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه تاریخ علوم پزشکی و مجتمع تجاری احسان و همچنین شرکت دنیای پردازش، دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه تهران، کبابی سبلان، مرکز مخابرات قدس و پیتزا مارتین قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده ایکس پلی واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری احسان
  (4.0)
  کارگر شمالی، بین رفیق و عزیزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mir Nia (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایکس پلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایکس پلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایکس پلی ندارد.
  neshan logo