info
عکس آرایشگاه موکات
category

آرایشگاه موکات محله کشتارگاه، اراک

درباره‌ی آرایشگاه موکات

آرایشگاه موکات (آرایشگاه) در محله کشتارگاه اراک و خیابان شهدا واقع شده است. این مکان یکی از شش آرایشگاه در محله کشتارگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین مسجد حضرت ابولفضل، گل فروشی گل نرگس، فروشگاه پروتئین درسا مرغ جمالی، نانوایی حسینخانی و زیبایی ابرو پر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از آرایشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر آرایشگاه‌های که در محدوده آرایشگاه موکات واقع شده‌اند:

 • آرایشگاه لنجابی
  داوران، طالقانی، مسجد امام حسین
 • پیرایش آراد
  بلوار امام خمینی، جهانگیری(قاضی طباطبایی)، بین امام عصر و میرزائیان
 • پیرایش حسنی
  داوران، بین امام حسن و نجاتی
 • پیرایش آرین
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، قاضی طباطبایی، معاد 6
 • پیرایش نگاه نو
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، قاضی طباطبایی، بین معاد 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشگاه موکات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشگاه موکات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشگاه موکات ندارد.
  neshan logo