info
عکس چاپار
category

چاپار محله زیتون کارمندی، اهواز

درباره‌ی چاپار

چاپار (تاکسی تلفنی) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان زاهد واقع شده است. این آژانس یکی از هشت تاکسی تلفنی در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین آموزشگاه زبان گویا - اهواز، مسجد امام علی (ع)، بازی پلی استیشن کلوپ ۱۱، کلینیک دندانپزشکی سرو و شرکت پرتونگاران اهواز قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده چاپار واقع شده‌اند:

 • آژانس محسن
  خیابان فردوسی، میدان سنگر، بین مانی و مرجان
 • آژانس تاکسی سرویس ایما
  خیابان فردوسی، بین زمزم و میدان سنگر
 • آژانس حافظ
  (5.0)
  بلوار شهید صبحی، بین سیزده و چهارده
 • تاکسی تلفنی ایران
  (5.0)
  خیابان کمیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط SINA (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چاپار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چاپار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چاپار ندارد.
  neshan logo