عکس ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل (محله زیتون کارمندی، اهواز)

ایستگاه اتوبوس
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، خیابان زیتون، بین فیاض و بوعلی

موقعیت ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل در محله زیتون کارمندی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان زیتون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین مرکز خرید سارا، شهر خرید شعبه زیتون، پیتزا ورس، کلینیک دندانپزشکی لبخند و تهیه غذای ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل

در شهر اهواز، محله زیتون کارمندی خیابان زیتون، ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خیابان زیتون، بین فیاض و بوعلی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس انی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، خیابان زیتون، بین فیاض و بوعلی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نبش خیابان فاضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلكه چيتا
  زیتون، بین شهید عباسی و فردوس
 • ایستگاه اتوبوس میدان
  بلوار توحید، بین هدایت و بندر
 • ایستگاه اتوبوس ملي راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار توحید، بین خیابان کمیل و شهید صالحپور
 • ایستگاه اول ابتدای خیابان نجف
  مناطق، مانی2، بین مانی1 و قیصر امین پور 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل ندارد.
  neshan logo