info
عکس ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل
category

ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل محله زیتون کارمندی، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل

ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان زیتون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سارا و همچنین پیتزا ورس، کلینیک دندانپزشکی لبخند، تهیه غذای ایرانیان، سوپر مارکت کیوان و کلینیک دامپزشکی ابرش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل اهواز

در شهر اهواز، محله زیتون کارمندی ، ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل اهواز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در زیتون، بین فیاض و بوعلی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس انی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نبش خیابان فاضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا
  زیتون، بین شهید عباسی و فردوس
 • ایستگاه اتوبوس میدان
  بلوار توحید، بین هدایت و شهید بندر
 • ایستگاه اتوبوس ملی راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار توحید
 • ایستگاه اول ابتدای خیابان نجف
  مناطق، مانی 2، بین مانی 1 و قیصر امین پور 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل ندارد.
  neshan logo