info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان
category

ایستگاه اتوبوس میدان محله زیتون کارمندی، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان

ایستگاه اتوبوس میدان (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و بلوار توحید واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آموزشی درمانی کودکان ابوذر و مجتمع تجاری سلمانیان و همچنین رستوران خانه صبحانه، مطب دکتر هوشنگ کاوش، درمانگاه تخصصی کمیل، فروشگاه افق کوروش و پژوهش سرای غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اهواز

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان اهواز، شهر اهواز، محله زیتون کارمندی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار توحید، بین هدایت و بندر واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس ایما قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سنگر
  میدان سنگر
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی
  میدان سنگر
 • ایستگاه اتوبوس ملی راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش یاسمین
  مهران، بین زهره و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس ملی راه1
  مهران، بین شقایق و زهره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ندارد.
  neshan logo