عکس ایستگاه اتوبوس میدان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان (محله زیتون کارمندی، اهواز)

ایستگاه اتوبوس
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، بلوار توحید، بین هدایت و بندر

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان در محله زیتون کارمندی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و بلوار توحید واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آموزشی درمانی کودکان ابوذر و مجتمع تجاری سلمانیان و همچنین رستوران خانه صبحانه، فروشگاه افق کوروش، درمانگاه تخصصی کمیل، پژوهش سرای غدیر و گل پدیده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان، شهر اهواز، محله زیتون کارمندی بلوار توحید است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار توحید، بین هدایت و بندر واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس ایما قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، بلوار توحید، بین هدایت و بندر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سنگر
  میدان سنگر
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی
  میدان سنگر
 • ایستگاه اتوبوس ملي راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش یاسمین
  مهران، بین خیابان شهید ابراهیم انوشه و نیا
 • ایستگاه اتوبوس ملي راه1
  مهران، بین شقایق و خیابان شهید ابراهیم انوشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ندارد.
  neshan logo