info
عکس ایستگاه اتوبوس ملی راه1
category

ایستگاه اتوبوس ملی راه1 محله کوی ملی راه، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملی راه1

ایستگاه اتوبوس ملی راه1 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ملی راه اهواز و خیابان مهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی ملی راه اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین مرکز خرید زهره، کافه زهره، هات داگ نیم متری، هایدا و کلینیک فیزیوتراپی برنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملی راه1 اهواز

ایستگاه اتوبوس ملی راه1 اهواز در شهر اهواز، محله کوی ملی راه و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مهران، بین شقایق و زهره بروید. ایستگاه اتوبوس ملی راه1 اهواز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اهواز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی چاپار قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملی راه1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان
  بلوار توحید، بین هدایت و بندر
 • ایستگاه اتوبوس پارک زیتون
  غربی پارک زیتون، بین شهید صالحپور و خیابان کمیل
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3
  مناطق، مانی2، بین مانی1 و قیصر امین پور 9
 • ایستگاه اول ابتدای خیابان نجف
  مناطق، مانی2، بین مانی1 و قیصر امین پور 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملی راه1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملی راه1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملی راه1 ندارد.
  neshan logo