info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک زیتون
category

ایستگاه اتوبوس پارک زیتون محله زیتون کارمندی، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک زیتون

ایستگاه اتوبوس پارک زیتون (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان کنار گذر غربی پارک زیتون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر مهزیار و همچنین پارک زیتون، فست فود نیک شام پلاس، شیرینی نیاوران، پت شاپ دریا و کلینیک دندانپزشکی امین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک زیتون اهواز

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک زیتون اهواز، شهر اهواز، محله زیتون کارمندی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس غربی پارک زیتون، بین شهید صالحپور و خیابان کمیل می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک زیتون اهواز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس محسن قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک زیتون اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک زیتون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی جواهری
  جواهری
 • ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2
  شهید باقری کاهکش(مناطق)، مانی2، بین قیصر امین پور 1 و 6
 • ایستگاه اتوبوس چهارشیر شهرداری م3
  شهید قاسم سلیمانی، شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش یاسمین
  مهران، بین زهره و ارکیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک زیتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک زیتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک زیتون ندارد.
  neshan logo