info
عکس ایستگاه اتوبوس کوی جواهری
category

ایستگاه اتوبوس کوی جواهری محله کوی جواهری، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوی جواهری

ایستگاه اتوبوس کوی جواهری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی جواهری اهواز و خیابان جواهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله کوی جواهری اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سامان، کافه کاج سفید، مجتمع مسکونی شفق یک، کیوسک ارمان و رستوران و فست فود Eat & Meet قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی جواهری اهواز

ایستگاه اتوبوس کوی جواهری اهواز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله کوی جواهری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جواهری قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوی جواهری اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس تاکسی سرویس ایما را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوی جواهری اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی جواهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک زیتون
  غربی پارک زیتون، بین شهید صالحپور و خیابان کمیل
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف
  خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی
 • ایستگاه اتوبوس زیتون کارمندی
  پاسداران، نرسیده به شاهد
 • ایستگاه اتوبوس نبش پارک
  خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی جواهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی جواهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی جواهری ندارد.
  neshan logo