عکس ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف (محله زیتون کارمندی، اهواز)

ایستگاه اتوبوس
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی

موقعیت ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف در محله زیتون کارمندی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان زیتون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین پارک زیتون، فست فود آفتاب (روشنفکر)، سفره خانه آب و آتش، شهر خرید شعبه زیتون و فروشگاه اهواز اوتلت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف

در شهر اهواز، محله زیتون کارمندی خیابان زیتون، ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اهواز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس انی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نبش خیابان فیلسوف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اول ابتدای خیابان نجف
  مناطق، مانی2، بین مانی1 و قیصر امین پور 9
 • ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3
  مناطق، مانی2، بین مانی1 و قیصر امین پور 9
 • ایستگاه اتوبوس کوی جواهری
  جواهری، بین خیابان شهید منجزی پور و وزیری
 • ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی
  شهید سلیمانی، نرسیده به شهرک صنعتی
 • ایستگاه اتوبوس ملي راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف ندارد.
  neshan logo