info
عکس ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3
category

ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3 محله بهزاد شهر، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3

ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهزاد شهر اهواز و خیابان مانی ۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله بهزاد شهر اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر ازدواج 153 و طلاق ۱۰ اهواز سید روح الله موسوی، گالری پوشاک هیوا، گویا فیلم ، نانوایی لواش و کافه ترنه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3 اهواز

ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3 اهواز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله بهزاد شهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مناطق، مانی 2، بین مانی 1 و قیصر امین پور 9 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3 اهواز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس ایما قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3 اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهزاد شهر3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف
  زیتون، بین دکتر شهید سیدحسین فاطمی و طهماسبی
 • ایستگاه اتوبوس نبش پارک
  زیتون، بین دکتر شهید سیدحسین فاطمی و طهماسبی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش یاسمین
  مهران، بین زهره و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس نبش فاضل
  زیتون، بین فاضل و فتاح
 • ایستگاه اتوبوس ملی راه1
  مهران، بین شقایق و زهره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3 ندارد.
  neshan logo