عکس ایستگاه اتوبوس نبش فاضل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نبش فاضل (محله زیتون کارمندی، اهواز)

ایستگاه اتوبوس
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، خیابان زیتون، بین فاضل و فتاح

موقعیت ایستگاه اتوبوس نبش فاضل در محله زیتون کارمندی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نبش فاضل (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان زیتون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین مرکز خرید سارا، شهر خرید شعبه زیتون، پیتزا ورس، تهیه غذای ایرانیان و فروشگاه اهواز اوتلت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نبش فاضل

ایستگاه اتوبوس نبش فاضل یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله زیتون کارمندی خیابان زیتون قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خیابان زیتون، بین فاضل و فتاح قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس نبش فاضل محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اهواز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس انی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، خیابان زیتون، بین فاضل و فتاح


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نبش فاضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلكه چيتا
  زیتون، بین شهید عباسی و فردوس
 • ایستگاه اتوبوس ملي راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • ایستگاه اول ابتدای خیابان نجف
  مناطق، مانی2، بین مانی1 و قیصر امین پور 9
 • ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3
  مناطق، مانی2، بین مانی1 و قیصر امین پور 9
 • ایستگاه اتوبوس میدان
  بلوار توحید، بین هدایت و بندر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نبش فاضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نبش فاضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نبش فاضل ندارد.
  neshan logo