info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا
category

ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا محله زیتون کارمندی، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا

ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان زیتون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر مهزیار و همچنین رستوران کازابلانکا ، داروخانه شعله، آزمایشگاه دکتر نقاش، کندو عسل و فروشگاه محصولات کاترپیلار و مرل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا اهواز

در شهر اهواز، محله زیتون کارمندی ، ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا اهواز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس زیتون، بین شهید عباسی و فردوس است. ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا اهواز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اهواز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس ایما واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه چیتا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فاضل
  زیتون، بین فیاض و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس نیرو2
  بزرگراه مدرس، نه، بین هشت و نیرو
 • ایستگاه اتوبوس کوی جواهری
  جواهری
 • ایستگاه اتوبوس نیرو1
  بزرگراه مدرس، نه، بین باران و هفت
 • ایستگاه اتوبوس چهارشیر شهرداری م3
  شهید سلیمانی، بین 17 شهریور و علیدادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا ندارد.
  neshan logo