info
عکس ایستگاه اتوبوس ملی راه2
category

ایستگاه اتوبوس ملی راه2 محله کوی ملی راه، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملی راه2

ایستگاه اتوبوس ملی راه2 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ملی راه اهواز و خیابان مهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی ملی راه اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زهره و همچنین ویتامینه بستنی صمد، کباب ذغالی ملی راه، نان سنگکی تک، درمانگاه شبانه روزی ملیراه و کافی شاپ توچال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملی راه2 اهواز

ایستگاه اتوبوس ملی راه2 اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله کوی ملی راه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مهران، بین نیا و بلوار توحید قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ملی راه2 اهواز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اهواز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس ایما قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ملی راه2 اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملی راه2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2
  شهید باقری کاهکش(مناطق)، مانی2، بین قیصر امین پور 1 و 6
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  شهید باقری کاهکش(مناطق)، مانی2، بین قیصر امین پور 1 و 6
 • ایستگاه اتوبوس نبش پارک
  خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف
  خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی
 • ایستگاه اتوبوس میدان
  بلوار توحید، بین هدایت و بندر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملی راه2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملی راه2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملی راه2 ندارد.
  neshan logo