info
عکس ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2
category

ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2 محله بهزاد شهر، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2

ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهزاد شهر اهواز و خیابان مانی ۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله بهزاد شهر اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین کافه آرکا، دکمه برگر، آراد مارکت، پارک بهزادشهر و گالری پوشاک هیوا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2 اهواز

ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2 اهواز در شهر اهواز، محله بهزاد شهر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید باقری کاهکش(مناطق)، مانی 2، بین مانی 1 و قیصر امین پور 6 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2 اهواز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس انی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2 اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهزاد شهر2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملی راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس پارک زیتون
  غربی پارک زیتون، بین شهید صالحپور و کمیل
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش یاسمین
  مهران، بین زهره و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف
  زیتون، بین دکتر شهید سیدحسین فاطمی و طهماسبی
 • ایستگاه اتوبوس نبش پارک
  زیتون، بین دکتر شهید سیدحسین فاطمی و طهماسبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر2 ندارد.
  location استان خوزستان، اهواز، شهید باقری کاهکش(مناطق)، مانی 2، بین مانی 1 و قیصر امین پور 6
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo