عکس ایستگاه اتوبوس نبش پارك
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نبش پارك (محله زیتون کارمندی، اهواز)

ایستگاه اتوبوس
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی

موقعیت ایستگاه اتوبوس نبش پارك در محله زیتون کارمندی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نبش پارك (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان زیتون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین پارک زیتون، فست فود آفتاب (روشنفکر)، شهر خرید شعبه زیتون، فروشگاه اهواز اوتلت و بستنی مرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نبش پارك

ایستگاه اتوبوس نبش پارك یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله زیتون کارمندی خیابان زیتون قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نبش پارك عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اهواز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس انی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نبش پارك، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، خیابان زیتون، بین فاطمی و طهماسبی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نبش پارك واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اول ابتدای خیابان نجف
  مناطق، مانی2، بین مانی1 و قیصر امین پور 9
 • ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3
  مناطق، مانی2، بین مانی1 و قیصر امین پور 9
 • ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی
  شهید سلیمانی، نرسیده به شهرک صنعتی
 • ایستگاه اتوبوس ملي راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس کوی جواهری
  جواهری، بین خیابان شهید منجزی پور و وزیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نبش پارك اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نبش پارك در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نبش پارك ندارد.
  neshan logo