info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی محله کوی شاهد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی

ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی شاهد اهواز و خیابان کنارگذر شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله کوی شاهد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آموزشی درمانی کودکان ابوذر و مجتمع تجاری سلمانیان و همچنین شرکت توزیع نیروی برق اهواز، بستنی شاد، بازار مبل ایران، مرو برگر و مرکز خدمات تویوتا و لکسوس اهواز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی اهواز

ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی اهواز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله کوی شاهد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید سلیمانی، نرسیده به شهرک صنعتی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی اهواز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اهواز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس قدس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک صنعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیرو5
  بزرگراه مدرس، تدبیر 1، بعثت، بین تدبیر 3 و تابش
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان مرداد
  شهید قاسم سلیمانی، نبوت، بین 14 مرداد و 17 شهریور
 • انتهای کوی نیروایستگاه اول
  بزرگراه مدرس، تدبیر 1، بعثت، بین تابش و تدبیر 3
 • ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه
  پاسداران، بین شاهد و اذان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی ندارد.
  neshan logo