عکس ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه (محله کوی پیروزی، اهواز)

ایستگاه اتوبوس
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، پاسداران، بین شاهد و اذان

موقعیت ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه در محله کوی پیروزی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی پیروزی اهواز و خیابان کنارگذر پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله کوی پیروزی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر مهزیار و همچنین رستوران کوهرنگ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات خوزستان، کافه گالری کینو، شیرینی کوهرنگ و دارالقرآن الکریم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه

ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله کوی پیروزی خیابان کنارگذر پاسداران قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پاسداران، بین شاهد و اذان بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس آسمانه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، پاسداران، بین شاهد و اذان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه فرودگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی
  شهید سلیمانی، نرسیده به شهرک صنعتی
 • ایستگاه اتوبوس فاز(4)1
  عباسپور، بین جواهری و اقبال 23
 • ایستگاه اتوبوس پارک زیتون
  غربی پارک زیتون، بین شهید صالحپور و خیابان کمیل
 • ایستگاه اتوبوس کوی عابدینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه فرودگاه ندارد.
  neshan logo