info
عکس ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی
category

ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی محله زیتون کارمندی، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی

ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان شهید قاسم سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر مهزیار و همچنین رستوران کازابلانکا ، فروشگاه اهواز اوتلت، آژانس هواپیمایی گشت پرواز بهاری، اداره کارگذاری 155 شعبه 4 اهواز و کارواش اتوماتیک آبشار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی اهواز

در شهر اهواز، محله زیتون کارمندی ، ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی اهواز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید قاسم سلیمانی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس تاکسی سرویس ایما را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نبش زیتون کارمندی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر
  بزرگراه مدرس، دو
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان تدبیرابتدای کوی نیرو
  بزرگراه مدرس، نیرو، بین بیمه چهار و بیمه سه
 • ایستگاه اتوبوس نیرو3
  بزرگراه مدرس، وهبی، نیرو
 • ایستگاه اتوبوس کوی صددستگاه
  بزرگراه مدرس، وهبی، نیرو، بین سپاه یک و سپاه دو
 • ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری
  جواهری، وزیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی ندارد.
  neshan logo