info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری
category

ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری محله کوی جواهری، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری

ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی جواهری اهواز و خیابان وزیری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله کوی جواهری اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی شیرینی ناب، مجتمع مسکونی شفق یک، پیتزا نو، مسجد و کبابی رضا لقمه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری اهواز

آدرس ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری اهواز، شهر اهواز، محله کوی جواهری است. این ایستگاه اتوبوس در جواهری، وزیری قرار دارد. ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری اهواز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اهواز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس ایما قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان وزیری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبش اقبال
  شهید قاسم سلیمانی، بین مهر و اقبال
 • ایستگاه اتوبوس اقبال
  شهید قاسم سلیمانی، بین اقبال و شهید حزبه
 • ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی
  شهید قاسم سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه چیتا
  زیتون، بین شهید عباسی و فردوس
 • ایستگاه اتوبوس زیتون کارمندی
  پاسداران، نرسیده به شاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان وزیری ندارد.
  neshan logo