info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر محله کوی نیرو، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر

ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی نیرو اهواز و خیابان دو واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی نیرو اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آموزشی درمانی کودکان ابوذر و همچنین شرکت گاز استان خوزستان، رستوران شیرین بهار، جنیون پارت، پیتزا و ساندویچ پاندا و دفتر بیمه ایران نمایندگی منصوری کد37430 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر اهواز

ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله کوی نیرو پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه مدرس، دو بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر اهواز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اهواز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس زمان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهیدبندر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبش زیتون کارمندی
  شهید قاسم سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی5مسجد
  امینی، طاهری، کریمی، بین بهار 4 و 5
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی1
  شهید قاسم سلیمانی، نبوت، طالقانی 3
 • ایستگاه اتوبوس نیرو4
  بزرگراه مدرس، تدبیر 1، بعثت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان نبوت نبش خیابان کریمی
  شهید قاسم سلیمانی، نبوت، کریمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهیدبندر ندارد.
  neshan logo