info
عکس ایستگاه اتوبوس طالقانی1
category

ایستگاه اتوبوس طالقانی1 محله طالقانی، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طالقانی1

ایستگاه اتوبوس طالقانی1 (ایستگاه اتوبوس) در محله طالقانی اهواز و خیابان طالقانی ۳ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله طالقانی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه انبار هلالی و همچنین درمانگاه شرکت نفت-کوی طالقانی، نانوایی ظریفی، ایستگاه اتوبوس خیابان نبوت نبش خیابان کریمی، قهوه ماهان و لبنیات محلی بهبهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی1 اهواز

ایستگاه اتوبوس طالقانی1 اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله طالقانی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید قاسم سلیمانی، نبوت، طالقانی 3 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس طالقانی1 اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس زمان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس طالقانی1 اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طالقانی1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت
  شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس مهدکودک
  بلوار خادمین سیدالشهدا، مجدم
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال زاگرس
  شهید سلیمانی، بین شیربابایی و نبوت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طالقانی1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طالقانی1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طالقانی1 ندارد.
  neshan logo