info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت
category

ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت محله نیوسایت، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت

ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت (ایستگاه اتوبوس) در محله نیوسایت اهواز و خیابان شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله نیوسایت اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خطوط لوله، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز، مجتمع مسکونی یاس ، فست فود میلاد و شرکت پخش فرآورده های نفتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت اهواز

ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله نیوسایت پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید سلیمانی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس زمان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارشیر شرکت نفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طالقانی1
  شهید قاسم سلیمانی، نبوت، طالقانی 3
 • ایستگاه اتوبوس خیابان نبوت نبش خیابان کریمی
  شهید قاسم سلیمانی، نبوت، کریمی
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی5مسجد
  کارون، طاهری، کریمی، بین بهار 4 و 5
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس کوی صددستگاه
  بزرگراه مدرس، وهبی، نیرو، بین سپاه یک و سپاه دو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت ندارد.
  neshan logo