عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات (محله زیتون کارمندی، اهواز)

ایستگاه اتوبوس
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، بلوار توحید، بین خیابان کمیل و شهید صالحپور

موقعیت ایستگاه اتوبوس مخابرات در محله زیتون کارمندی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و بلوار توحید واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آموزشی درمانی کودکان ابوذر و مجتمع تجاری سلمانیان و همچنین مرکز جامع تصویربرداری پزشکی اکسین، عطاویچ atawich، فروشگاه افق کوروش، درمانگاه تخصصی کمیل و پژوهش سرای غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس مخابرات است که در محله زیتون کارمندی بلوار توحید قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار توحید، بین خیابان کمیل و شهید صالحپور می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مخابرات عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اهواز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی چاپار واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مخابرات، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، بلوار توحید، بین خیابان کمیل و شهید صالحپور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زیتون کارمندی
  پاسداران، نرسیده به شاهد
 • ایستگاه اتوبوس چهارشیر شرکت نفت
  شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس چهار شیر
  شهید سلیمانی، بین نبوت و بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس نیرو1
  بزرگراه مدرس، نه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات ندارد.
  neshan logo