info
عکس انتهای کوی نیروایستگاه اول
category

انتهای کوی نیروایستگاه اول محله کوی نیرو، اهواز

درباره‌ی انتهای کوی نیروایستگاه اول

انتهای کوی نیروایستگاه اول (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی نیرو اهواز و خیابان بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی نیرو اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه انبار هلالی و همچنین سبد نو، پارک یکم، تاکسی سرویس غزال، مسجد دوازده امام (ع) و ایستگاه اتوبوس نبش خیابان تابش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای کوی نیروایستگاه اول اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس انتهای کوی نیروایستگاه اول اهواز است که در محله کوی نیرو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه مدرس، تابش، بعثت، بین توان و تدبیر 3 است. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای کوی نیروایستگاه اول اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قدس قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انتهای کوی نیروایستگاه اول اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای کوی نیروایستگاه اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک صنعتی
  شهید سلیمانی، بین باران و شهرک صنعتی
 • ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی
  شهید قاسم سلیمانی، نبوت، بین زمرد و عقیق
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان 7دی
  شهید قاسم سلیمانی، نبوت، بین 7 دی و 27 آذر
 • ایستگاه اتوبوس نیرو1
  بزرگراه مدرس، نه، بین باران و هفت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان نبوت نبش خیابان کریمی
  شهید قاسم سلیمانی، نبوت، کریمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انتهای کوی نیروایستگاه اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انتهای کوی نیروایستگاه اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انتهای کوی نیروایستگاه اول ندارد.
  neshan logo