info
عکس ایستگاه اتوبوس سنگر
category

ایستگاه اتوبوس سنگر محله کوی ملی راه، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سنگر

ایستگاه اتوبوس سنگر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ملی راه اهواز و میدان سنگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی ملی راه اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سارا و همچنین کلینیک دندانپزشکی لبخند، سوپر مارکت کیوان، کلینیک دامپزشکی ابرش، فروشگاه ورزشی دنیزاسپرت و مرکز خرید زیتون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سنگر اهواز

آدرس ایستگاه اتوبوس سنگر اهواز، شهر اهواز، محله کوی ملی راه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان سنگر است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سنگر اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس انی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سنگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان
  بلوار توحید، بین هدایت و شهید بندر
 • ایستگاه اتوبوس فاز(4)2
  صیادی، بلوار عباس پور
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس پارک زیتون
  غربی پارک زیتون، بین شهید صالحپور و کمیل
 • ایستگاه اتوبوس ملی راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سنگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سنگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سنگر ندارد.
  neshan logo