info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی محله کوی ملی راه، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ملی راه اهواز و میدان سنگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی ملی راه اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین کلینیک دندانپزشکی لبخند، سوپر مارکت کیوان، کلینیک دامپزشکی ابرش، فروشگاه ورزشی دنیزاسپرت و فروشگاه عطر پادرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی اهواز

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی اهواز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله کوی ملی راه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میدان سنگر قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس انی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سنگر-نبش خاقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه ملی راه
  بلوار توحید، بین میدان محمدی و میدان ملی راه
 • ایستگاه اتوبوس فاز(4)2
  صیادی، بلوار عباس پور
 • ایستگاه اتوبوس ملی راه3
  بلوار توحید، بین میدان ملی راه و پرستو
 • ایستگاه اتوبوس میدان
  بلوار توحید، بین هدایت و بندر
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سنگر-نبش خاقانی ندارد.
  neshan logo