عکس سوپر مارکت هفت تا یازده
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت هفت تا یازده (محله امیرآباد، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، ابراهیمی

موقعیت سوپر مارکت هفت تا یازده در محله امیرآباد تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت هفت تا یازده (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله امیرآباد تهران و خیابان ابراهیمی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه تاریخ علوم پزشکی و همچنین سازمان نظام پزشکی کشور، کلینیک فوق تخصصی داخلی و کبد مسعود، مسجد النبی، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و مجتمع خوابگاهی کوی دانشگاه تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو بوستان گفتگو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه سوپر مارکت هفت تا یازده

فروشگاه سوپر مارکت هفت تا یازده را می‌توانید در شهر تهران، محله امیرآباد و خیابان ابراهیمی پیدا کنید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02188336794) تماس بگیرید. فروشگاه سوپر مارکت هفت تا یازده یکی از فروشگاه‌های خوب محله امیرآباد به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به کوروش، فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی و گالری آنیسا اشاره کرد.


چطور به فروشگاه سوپر مارکت هفت تا یازده برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سوپر مارکت هفت تا یازده را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سه راه قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه سوپر مارکت هفت تا یازده ایستگاه مترو بوستان گفتگو نیز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه سوپر مارکت هفت تا یازده مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه سوپر مارکت هفت تا یازده را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، ابراهیمی

تلفن تماس: 02188336794


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده سوپر مارکت هفت تا یازده واقع شده‌اند:

 • کوروش
  بزرگراه جلال آل احمد، ناظریان قمی، پانزدهم، صائمی
 • فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی
  کارگر شمالی، هفتم
 • گالری آنیسا
  (5.0)
  بزرگراه جلال آل احمد، چهارم، فاضل جنوبی، بین فروزان فر و کوی نصر
 • فروشگاه افق کوروش
  (1.0)
  کارگر شمالی، صادقی
 • فروشگاه شیرین عسل
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین سوم و یکم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاپیتان شاهین (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت هفت تا یازده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت هفت تا یازده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت هفت تا یازده ندارد.
  neshan logo