عکس ایستگاه اتوبوس هفدهم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس هفدهم (محله امیرآباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، ابراهیمی

موقعیت ایستگاه اتوبوس هفدهم در محله امیرآباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس هفدهم (ایستگاه اتوبوس) در محله امیرآباد تهران و خیابان ابراهیمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه تاریخ علوم پزشکی و همچنین بوستان بنفشه، شرکت داده پردازی فن آوا، شرکت صدر آرین و لوکیشن سریال زیر آسمان شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفدهم

ایستگاه اتوبوس هفدهم در شهر تهران، محله امیرآباد و خیابان ابراهیمی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کردستان، ابراهیمی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هفدهم عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بوستان گفتگو قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس رز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفدهم و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، ابراهیمی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفدهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان یازدهم
  دهم، یازدهم، بین 11/2 و 11/1
 • ایستگاه اتوبوس سوپر
  بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین سی و سوم و سی و دوم
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  نهم، بین میدان حاتمی و 9/1
 • ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی
  بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، اخوان، مهرام، بین بیست و دوم و بیست و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفدهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفدهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفدهم ندارد.
  neshan logo