info
عکس دبستان پسرانه هیات امنایی 15 خرداد
category

دبستان پسرانه هیات امنایی 15 خرداد محله اوین، تهران

درباره‌ی دبستان پسرانه هیات امنایی 15 خرداد

دبستان پسرانه هیات امنایی 15 خرداد (مدرسه) در محله اوین تهران و خیابان سوم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهیه غذای زعفرانیه، رستوران زعفرانیه، میدان تره بار اوین، نان شیرینی سرگل و گل فروشی زعفرانیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مدارس خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد دبستان پسرانه هیات امنایی 15 خرداد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    نازنین دلیلی
    شنبه 20 اسفند ماه 1401

    مدرسه عالی


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maryamحح haghparast (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان پسرانه هیات امنایی 15 خرداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان پسرانه هیات امنایی 15 خرداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان پسرانه هیات امنایی 15 خرداد ندارد.
neshan logo