عکس باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی
category

باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی (محله نمایشگاه بین المللی، تهران)

پارک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فضل الله، شیراز، امام خمینی

موقعیت باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی یکی از پارک‌های خوب منطقه در محله نمایشگاه بین المللی تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی (پارک) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان فضل الله، شیراز، امام خمینی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این بوستان یکی از دو بوستان در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران خلیج فارس، بوستان بهاره، بانک ملی، سالن کنفرانس شماره ۱ و سرویس بهداشتی 6 قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بوستان یکی از پارک‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فضل الله، شیراز، امام خمینی


سایر پارک‌های که در محدوده باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی واقع شده‌اند:

 • بوستان موعود
  (3.5)
  کچویی، غیاثی، شکران
 • بوستان بهاره
  (3.8)
  فضل الله، شیراز، امام خمینی
 • بوستان هشترودی
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، دوم
 • پارک
  کچویی، کرمی، توکل
 • بوستان تابناک
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، نرسیده به میدان شهریاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیرحسین غلامی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فضای سبز پارک بوستان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی

  • avatar
   saadatian (شهریار سطح ۴) سه شنبه 31 فروردین ماه 1400

   پارک قشنگیه برای استراحت بعد از گشت و گذار خوبه

   2
  • avatar
   نَستور (شهریار سطح ۶) شنبه 07 فروردین ماه 1400

   اومده بودم نمایشگاه کمی خسته شدم و لازم داشتم یه جای دنج و آروم بشینم ریلکس کنم خب معلومه تکه این بوستان بهترین گزینه بود

   2
  • avatar
   roooooozbeh (شهریار سطح ۵) دوشنبه 07 تیر ماه 1400

   این بوستان خیلی فضای قشنگ و زیبایی داره

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی تهران ندارد.