عکس دفتر خدمات نمایشگاه
category

دفتر خدمات نمایشگاه (محله نمایشگاه بین المللی، تهران)

نمایشگاه بین المللی
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فضل الله، شیراز، امام خمینی

موقعیت دفتر خدمات نمایشگاه در محله نمایشگاه بین المللی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دفتر خدمات نمایشگاه (نمایشگاه بین المللی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان فضل الله، شیراز، امام خمینی واقع شده است. این مرکز یکی از نه نمایشگاه بین المللی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن کنسرت و همایش‌های میلاد، سازمان توسعه تجارت، رستوران خلیج فارس، باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی و سرویس بهداشتی 3 قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فضل الله، شیراز، امام خمینی


سایر نمایشگاه‌های که در محدوده دفتر خدمات نمایشگاه واقع شده‌اند:

 • نمایشگاه بین المللی تهران
  (4.0)
  فضل الله، شیراز
 • سالن ۱۰
  (3.0)
  نمایشگاه، امام خمینی
 • دفترحفاظت فیزیکی نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  سئول، نمایشگاه، حافظ
 • دفتر فضای سبز نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  نمایشگاه، حافظ، مطهری
 • حراست نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  سئول، نمایشگاه، مدرس، بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ali Taiyebi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر خدمات نمایشگاه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت نمایشگاه بین المللی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر خدمات نمایشگاه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر خدمات نمایشگاه تهران ندارد.