عکس دفتر فضای سبز نمایشگاه بین المللی
category

دفتر فضای سبز نمایشگاه بین المللی (محله نمایشگاه بین المللی، تهران)

نمایشگاه بین المللی
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، نرسیده به صدا و سیما

موقعیت دفتر فضای سبز نمایشگاه بین المللی در محله نمایشگاه بین المللی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دفتر فضای سبز نمایشگاه بین المللی (نمایشگاه بین المللی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و بزرگراه شهید چمران، نرسیده به صدا و سیما واقع شده است. این مرکز یکی از نه نمایشگاه بین المللی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید بلوط و همچنین تعمیرگاه سرویس کالا، پمپ بنزین ولنجک، ایستگاه تاکسی ولنجک، سرویس بهداشتی 9 و پارکینگ سالن 61 قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، نرسیده به صدا و سیما


سایر نمایشگاه‌های که در محدوده دفتر فضای سبز نمایشگاه بین المللی واقع شده‌اند:

 • نمایشگاه بین المللی تهران
  (4.0)
  فضل الله، شیراز
 • سالن ۱۰
  (3.0)
 • دفتر خدمات نمایشگاه
  (5.0)
 • واحد سمعی بصری نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  سئول، نمایشگاه، حافظ، بین قدس و امام خمینی
 • حراست نمایشگاه بین المللی
  (5.0)
  سئول، نمایشگاه، حافظ، بین قدس و امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ali Taiyebi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر فضای سبز نمایشگاه بین المللی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت نمایشگاه بین المللی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر فضای سبز نمایشگاه بین المللی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر فضای سبز نمایشگاه بین المللی تهران ندارد.