عکس ایستگاه تاکسی ولنجک
category

ایستگاه تاکسی ولنجک (محله محمودیه، تهران)

ایستگاه تاکسی
4.0
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، یمن، بین جوانان و چهارم

موقعیت ایستگاه تاکسی ولنجک در محله محمودیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه تاکسی ولنجک (ایستگاه تاکسی) در محله محمودیه تهران و خیابان یمن واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید بلوط و همچنین پمپ بنزین ولنجک، باغ گل کنتیا، تعمیرگاه سرویس کالا، فروشگاه حیوانات خانگی Reptile 8 kentia و فروشگاه تراریوم ویواریا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، یمن، بین جوانان و چهارم

وب‌سایت رسمی: taxi.tehran.ir


سایر ایستگاه‌های تاکسی که در محدوده ایستگاه تاکسی ولنجک واقع شده‌اند:

 • پارس تاکسی
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی
 • تاکسی بیسیم تهران
  (3.0)
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، نرسیده به میدان شهریاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خرم ابادی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه تاکسی ولنجک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ویژه ایستگاه تاکسی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه تاکسی ولنجک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه تاکسی ولنجک تهران ندارد.