عکس پارس تاکسی مشاهده در نقشه نشان
category

پارس تاکسی (محله ولنجک، تهران)

ایستگاه تاکسی
4.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی

موقعیت پارس تاکسی در محله ولنجک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


پارس تاکسی (ایستگاه تاکسی) در محله ولنجک تهران و خیابان اعرابی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه تاکسی در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله طالقانی تهران و مرکز خرید بلوط و همچنین پایگاه بیمارستان طالقانی، ساختمان شماره ۲ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، پژوهشکده گوارش و کبد، کافه رستوران ب ن ب نییه و مرکزجامع خدمات ژنتیک و ژنومیک کشور قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی

تلفن تماس: 02122171115


سایر ایستگاه‌های تاکسی که در محدوده پارس تاکسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه تاکسی ولنجک
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، یمن، بین جوانان و چهارم
 • تاکسی بیسیم تهران
  (3.0)
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، نرسیده به میدان شهریاری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدوی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارس تاکسی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ویژه ایستگاه تاکسی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارس تاکسی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارس تاکسی تهران ندارد.
  neshan logo