info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی محله نمایشگاه بین المللی، تهران

بانک
4.1
7 رای

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و بزرگراه شهید چمران، شیراز، قدس واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایشگاه بین المللی تهران، سازمان توسعه تجارت، مسجد حضرت ابراهیم (ع)، باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی و رستوران Prana قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از بانک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی تهران

بانک ملی تهران در شهر تهران، محله نمایشگاه بین المللی قرار گرفته است. بانک ملی تهران یکی از بانک‌های خوب محله نمایشگاه بین المللی است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. بانک‌های بانک پارسیان، بانک رفاه کارگران و بانک تجارت هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملی تهران برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوس شهید جلالوند، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملی تهران می‌باشد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. یادتان باشد در صورتی که به بانک ملی تهران مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک ملی تهران را ببینید. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • بانک پارسیان
  (4.0)
  بزرگراه یادگار امام، کچویی، بین طباخی و ماهوتچی
 • بانک رفاه کارگران
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، یمن، اعرابی
 • بانک تجارت
  (3.0)
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، نرسیده به میدان شهریاری
 • بانک ملی
  (3.8)
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، استاد جمشید مشایخی، مقدس اردبیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 29 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 29 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  neshan logo