info
عکس پرشیا خودرو
category

پرشیا خودرو محله شهرک آزادی، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پرشیا خودرو

پرشیا خودرو (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله شهرک آزادی تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه مرتبط با خودرو در محله شهرک آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهر لوازم خانگی و همچنین نمایندگی 1707 کرمان موتور - مشایخ خودرو، پرشیا خودرو، گروه صنعتی آمیکو، فروشگاه شرکت آمیکو و شرکت دیزل جترانیک انژکتور قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده پرشیا خودرو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه باتری اسکویی
  ولیعصر، مصطفی خمینی، بین سوم و دوم
 • فروشگاه روغن موتور بازرگانی پارسیان
  بلوار گلها، بین هشتم و ششم
 • فروشگاه روغن ماشین نصیری
  بلوار گلها
 • روغن موتور پارس گلها
  (5.0)
  بلوار گلها، بین پانزدهم و سیزدهم
 • اسپرت حامد
  (5.0)
  بلوار گلها، نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پرشیا خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پرشیا خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پرشیا خودرو ندارد.
  neshan logo