عکس سرای محله افسریه جنوبی
مشاهده در نقشه نشان
category

سرای محله افسریه جنوبی (محله افسریه جنوبی، تهران)

مرکز فرهنگی
4.2
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، غفاری، 15 متری یکم (علیرضایی)، هاشمی - سیزدهم

موقعیت سرای محله افسریه جنوبی در محله افسریه جنوبی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

سرای محله افسریه جنوبی (مرکز فرهنگی) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان هاشمی - سیزدهم واقع شده است. این مرکز یکی از دو مرکز فرهنگی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هود و سینک حدادی و همچنین آکادمی ورزشی رکورد، لوازم خانگی برادران صادقی 1، روغنکده ریما، کتابخانه سرای محله افسریه جنوبی و گل و گیاه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز فرهنگی خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، غفاری، 15 متری یکم (علیرضایی)، هاشمی - سیزدهم

تلفن تماس: +982133640911


سایر مراکز فرهنگی که در محدوده سرای محله افسریه جنوبی واقع شده‌اند:

 • موسسه دارالثقلین
  بزرگراه بسیج، غفاری
 • مرکز فرهنگی عصر ظهور
  (3.0)
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری دوم (فخارنیا)، اعتمادی - بیستم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مغربی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله افسریه جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز موسسه فرهنگی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله افسریه جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله افسریه جنوبی ندارد.
  neshan logo