info
عکس تنظیم موتور امینی
category

تنظیم موتور امینی اصفهان

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تنظیم موتور امینی

تنظیم موتور امینی (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در اصفهان و خیابان خواجه عمید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین تهیه غذای سعید (نایب)، پارک گلستان، داروخانه دکتر کریم زاده، سوپر مارکت مهدی و ایستگاه اتوبوس میدان خواجه عمید قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تنظیم موتور امینی واقع شده‌اند:

 • تعمیرگاه یکتا
  جی غربی، اصغر چاووشی
 • صافکاری ایمان
  اطشاران، شهید داوود دهاتی
 • تعمیرگاه لرد
  پروین اعتصامی، هفت تیر
 • تشخیص رنگ خودرو اعتماد
  جی غربی، اصغر چاووشی
 • تشخیص رنگ اخلاقی
  شهروند، جی غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahdi.driver (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تنظیم موتور امینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تنظیم موتور امینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تنظیم موتور امینی ندارد.
  neshan logo