info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی محله ششگیلان، تبریز

بانک
5.0
2 رای

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در محله ششگیلان تبریز و خیابان شهید بهشتى، ششگلان واقع شده است. این مکان یکی از هفت بانک در محله ششگیلان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه قاجار (خانه امیرنظام گروسی) و حیدر تکیه سی کوی. آذربایجان شناسی و همچنین رادیو رسا، سالن ورزشی گنجویان، برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس)، آرایشی و بهداشتی پسر خوب و فروشگاه کفش سن سون مردانه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی تبریز

بانک ملی تبریز در شهر تبریز، محله ششگیلان قرار دارد. یکی از بانک‌های محله ششگیلان که مشتریان زیادی دارد، بانک ملی تبریز است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون مدیریت شعب بانک مسکن و بانک پارسیان هم قرار دارند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملی تبریز برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه مترو میدان ساعت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بانک است. برای رسیدن به بانک ملی تبریز شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس اول سیلاب پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. یادتان باشد اگر به بانک ملی تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک ملی تبریز را در ادامه می‌بینید. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • مدیریت شعب بانک مسکن
  امام خمینی، بین حاج هاشم و خاقانی
 • بانک پارسیان
  امام خمینی، بین میدان شهید بهشتی و محبتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سُرخاب (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  neshan logo