info
عکس فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران
category

فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران محله مهران، تهران

فروشگاه حیوانات خانگی
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران

فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران (فروشگاه حیوانات خانگی) در محله مهران تهران و خیابان سروستان ششم واقع شده است. این مکان یکی از سه فروشگاه حیوانات خانگی در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی نگاه و کانتنت وان و همچنین کارواش تهران پاسداران، قفل دیجیتال کارن، ایرتویا، حسینیه مرحوم حاجیان و صرافی آپرین قرار گرفته است.

درباره فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران تهران

فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران تهران در محله مهران شهر تهران، در قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09121073802 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله مهران است. پت شاپ ملودی مهربانی، پت شاپ رنگو و پت شاپ جلفا از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های حیوانات خانگی که در محدوده فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران واقع شده‌اند:

 • پت شاپ ملودی مهربانی
  شریعتی، بین بهشت آسا و بیان
 • پت شاپ رنگو
  بزرگراه شهید همت
 • پت شاپ جلفا
  (4.0)
  مجتبایی، کبک
 • پت شاپ پاسداران
  (3.0)
  بزرگراه شهید همت
 • پت شاپ بیمارستان ایرانیان
  (3.0)
  پاسداران، نگارستان یکم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط متین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه حیوانات خانگی پاسداران ندارد.
  neshan logo