info
عکس سوپر محله
category

سوپر محله محله سرافرازان، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر محله

سوپر محله (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سرافرازان مشهد و خیابان رهایی 2 واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک موزه علوم زمین مشهد و همچنین مسجد موسی بن جعفر (ع)، نمایندگی ایران رادیاتور و لورچ ( آرا تهویه)، پارک آزادگان، دبستان آزادی (دولتی) و لوازم تحریر هاشمی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر محله واقع شده‌اند:

 • سوپر هامون
  بلوار پیروزی، بین کوثر و پیروزی 32
 • سوپر مارکت تک
  بلوار نماز، نماز 5، بین نیاوران15 و 17
 • سوپر مارکت
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی
 • هایپر تخفیف نیاوران
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین رادان 17 و میدان سرافرازان
 • هایپر مارکت خیابانی
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، دلاوران 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر محله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر محله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر محله ندارد.
  neshan logo