info
عکس داروخانه دکتر کریمی
category

داروخانه دکتر کریمی اصفهان

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر کریمی

داروخانه دکتر کریمی (داروخانه) در اصفهان و خیابان بلال شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین فیزیوتراپی باران، ورزشگاه پیروزی، رستوران دمپخت، کاردرمانی، گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا و شرکت عتیق نقش جهان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر کریمی اصفهان

داروخانه دکتر کریمی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله چشمه باقرخان پیدا کنید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، لاهور، بلال شرقی بروید.

داروخانه دکتر کریمی اصفهان از داروخانه‌های خوب محله چشمه باقرخان است. مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر اعتباری، هشت بهشت شرقی و داروخانه بزرگمهر هستند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر کریمی اصفهان برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس شهروند در نزدیکی داروخانه دکتر کریمی اصفهان است.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر کریمی اصفهان برای شما قرار داده شده است. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر کریمی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر اعتباری
  لاهور، 17 شهریور، حسینی
 • هشت بهشت شرقی
  لاهور، بین ماه و مبارزان
 • داروخانه بزرگمهر
  (4.0)
  بزرگمهر
 • داروخانه دکتر فروزنده فر
  (5.0)
  بزرگمهر، بین قاسمی و شهید نواب
 • داروخانه دکتر حاج محمدی
  (5.0)
  جی غربی، بین اره کش و مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر کریمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر کریمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر کریمی ندارد.
  neshan logo