info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک نرگس
category

ایستگاه اتوبوس پارک نرگس (محله دولتخواه شمالی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک نرگس

ایستگاه اتوبوس پارک نرگس (ایستگاه اتوبوس) در محله دولتخواه شمالی تهران و خیابان برادران شکری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله دولتخواه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مقداد، پیتزا سپنتا، موتورسازی محسن، مسجد مقدس و سوپر میوه سبلان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک نرگس تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک نرگس تهران، شهر تهران، محله دولتخواه شمالی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، برادران شکری، بین نرگس و هفتم واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک نرگس تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو نعمت آباد است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک نرگس تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک نرگس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سهیل
  سهیل، بین غفوری و مهر آور یکم
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  سهیل، بین اسماعیل رستمی و بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  سهیل، بین جام و اسماعیل رستمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک نرگس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک نرگس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک نرگس ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، برادران شکری، بین نرگس و هفتم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo