info
عکس آنتیک فروشی مالک
category

آنتیک فروشی مالک (محله شارق، تهران)

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آنتیک فروشی مالک

آنتیک فروشی مالک (فروشگاه لوازم خانگی) در محله شارق تهران و خیابان سبزیکاری واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لوازم خانگی در محله شارق تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش تاکسی و همچنین رنگ فروشی زارعی، دبیرستان دخترانه دولتی موفقیان دوره دوم، قهوه سبز، شیرینی فروشی سانیج و نمایندگی بیمه پارسیان کد ۵۰۳۳۶۳ قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آنتیک فروشی مالک تهران

فروشگاه آنتیک فروشی مالک تهران در شهر تهران، محله شاهد و قرار دارد. فروشگاه آنتیک فروشی مالک تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شاهد است. پاشا سرویس، فروشگاه مهریزدان و فروشگاه یاس از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه آنتیک فروشی مالک تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آنتیک فروشی مالک تهران را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان قرار دارد. ایستگاه مترو شهيد مدنی هم در نزدیکی فروشگاه آنتیک فروشی مالک تهران قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه آنتیک فروشی مالک تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه آنتیک فروشی مالک تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده آنتیک فروشی مالک واقع شده‌اند:

 • پاشا سرویس
  دماوند، غفاری نسب، کوثر
 • فروشگاه مهریزدان
  مدنی، یزدی، دهقانی، حق پرست، بین سلمان فارسی و فرجی
 • فروشگاه یاس
  مدنی، رجبی، بین میرشریف و یعقوبی
 • محصولات چوبی میرابرهیمی میرچوب
  مدنی، مجید میری
 • فروشگاه لوازم خانگی
  مدنی، بخشی فرد، بین یوسفی و موسوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mrvrd (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آنتیک فروشی مالک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آنتیک فروشی مالک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آنتیک فروشی مالک ندارد.
  neshan logo