info
عکس کانون علمی و آموزشی آل محمّد
category

کانون علمی و آموزشی آل محمّد محله علم و صنعت، تهران

درباره‌ی کانون علمی و آموزشی آل محمّد

کانون علمی و آموزشی آل محمّد (موسسه آموزشی) در محله علم و صنعت تهران و خیابان عبادی واقع شده است. این موسسه یکی از دوازده موسسه آموزشی در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی یونا و توسعه شبکه آبرسانی و همچنین مدیران خودرو، تعمیرگاه و کلاچ هوشمند اتاکو، مسجد آل محمد، فروشگاه نفیس 1 محصولات ال جی و بانک پاسارگاد قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده کانون علمی و آموزشی آل محمّد واقع شده‌اند:

 • آکادمی آموزشگاه پلکان
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آموزشگاه تدبیرگران
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران باقری، فرجام غربی
 • آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای طالع
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین کمانی و پل فرجام
 • آموزشگاه طلافنون تهرانپارس
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، خنجری
 • موسسه آموزشی هدفدا‌ر (آریا)
  بزرگراه شهید سلیمانی، عبادی، فرجام غربی، نرسیده به مظفری نیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نجات یافته حسین «ع» (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کانون علمی و آموزشی آل محمّد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کانون علمی و آموزشی آل محمّد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کانون علمی و آموزشی آل محمّد ندارد.
  neshan logo