info
عکس فروشگاه لیمون
category

فروشگاه لیمون محله شهرک حمید، اراک

فروشگاه مواد غذایی
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لیمون

فروشگاه لیمون (فروشگاه مواد غذایی) در محله شهرک حمید اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مواد غذایی در محله شهرک حمید اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار و همچنین آژانس حمید، سوپر مارکت لیون، آژانس آنلاین سورن، پیتزا فلفل و مسجد امام حسن مجتبی (ع) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لیمون اراک

فروشگاه لیمون اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک جوادیه و پیدا کنید. فروشگاه لیمون اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک جوادیه به حساب می‌آید. مواد غذایی برگت، برنج فروشی جواهری و فروشگاه مواد غذایی ساسان فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه لیمون اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لیمون اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس امام حسین قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه لیمون اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه لیمون اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه لیمون واقع شده‌اند:

 • مواد غذایی برگت
  بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی، عارف
 • برنج فروشی جواهری
  محسن قریشی، وحدت، ابتدای وحدت
 • فروشگاه مواد غذایی ساسان
  بلوار شهید رَست، تربیت
 • سمنو و سویق گل گندم
  دریانوش، اتحاد 7، اتحاد 8
 • فروشکاه مواد غذایی
  دریانوش، سجاد- شهریار، شهریار 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 26 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لیمون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لیمون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لیمون ندارد.
  neshan logo