info
عکس سوپر مارکت سه سیب
category

سوپر مارکت سه سیب محله پیروزی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت سه سیب

سوپر مارکت سه سیب (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله پیروزی تهران و خیابان دوم نیروی هوایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله پیروزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع تجاری کساء و همچنین فست فود دیبارو، کلینیک پزشکی و دندانپزشکی مهرآوید، رستوران گاردینو پلاس، مطب دکتر حسین کرامتی و مرکز ارتوپدی فنی بهار قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت سه سیب واقع شده‌اند:

 • هپی مارکت
  سی متری نیروی هوایی، آقاخانی، سعیدی
 • سوپر مارکت محمدی
  پیروزی، عادلی، بین دوم و اصغر نیا
 • هایمارت - فروشگاه سوپر مارکت علیشاهی
  نبرد شمالی، نجار محمودی، بین محمدی و بستان منش
 • سوپر مارکت آتام
  پیروزی، بستان منش، بین جوهرچی و قندهاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت سه سیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت سه سیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت سه سیب ندارد.
  neshan logo