info
عکس باغ برکت (باغ بهشت)
category

باغ برکت (باغ بهشت) محله داراباد، تهران

شرکت خصوصی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باغ برکت (باغ بهشت)

باغ برکت (باغ بهشت) (شرکت خصوصی) در محله داراباد تهران و موحد دانش (اقدسیه)، بزرگراه ارتش واقع شده است. این شرکت یکی از نه شرکت خصوصی در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن) و مرکز رکسانا و همچنین شرکت نگین خودرو، مطب دکتر شبیری، داروخانه خان محمد، دی کلینیک نیکان و باغ بهشت قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده باغ برکت (باغ بهشت) واقع شده‌اند:

 • شرکت دیپوینت
  بزرگراه ارتش، نخل
 • شرکت EIED
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، فضیلت، گلشن غربی
 • شرکت بیمه البرز
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • پویا تدبیر آرامین
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری
 • لیزینگ حکمت ایرانیان
  میدان شهدای ارتش (اراج)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باغ برکت (باغ بهشت) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باغ برکت (باغ بهشت) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باغ برکت (باغ بهشت) ندارد.
  neshan logo