info
عکس کافه رستوران هشتگ
category

کافه رستوران هشتگ محله زرگنده، تهران

درباره‌ی کافه رستوران هشتگ

کافه رستوران هشتگ (کافی‌شاپ) در محله زرگنده تهران و خیابان عطاری مقدم جنوبی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از بیست و دو کافی‌شاپ در محله زرگنده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جواهری و مرکز خرید نگین قلهک و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران، امامزاده اسماعیل، درمانگاه خیریه رئوف، اتوسرویس و آپاراتی امیر و بوستان زرگنده قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه رستوران هشتگ تهران

برای رفتن به کافی شاپ کافه رستوران هشتگ تهران باید به شهر تهران محله زرگنده بروید. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، شریعتی، خاقانی، عطاری مقدم جنوبی، بین امیدوار و وکیلی بروید.

کافی شاپ کافه رستوران هشتگ تهران را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله زرگنده دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه رستوران هشتگ تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ کافه رستوران هشتگ تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس درب دوم قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو قلهک پیاده شوید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه رستوران هشتگ تهران را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ کافه رستوران هشتگ تهران و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه رستوران هشتگ واقع شده‌اند:

 • کافه تندیر
  شریعتی، یخچال، بین آینه و شیدایی
 • کافه لوندر
  شریعتی، یخچال، بین آینه و آبشار
 • بارن کافه
  نلسون ماندلا (جردن)، گلفام
 • کافه بازی سای
  شریعتی، یخچال
 • قهوه سام
  شریعتی، بین یخچال و بصیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nargesiiiii (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه رستوران هشتگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه رستوران هشتگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه رستوران هشتگ ندارد.
  neshan logo